YKS Deneme Sınavı

Beyoğlu Belediyesi Ücretsiz Deneme Sınavları Başlıyor!

 

                Beyoğlu Belediyesi olarak üniversiteye hazırlanan gençlerimiz için sınav öncesi ve sınav sonrasında düzenlediğimiz birçok çalışma ile onları üniversiteye en iyi şekilde hazırlıyoruz. Gençlerimiz, düzenlediğimiz üniversite hazırlık kursları, moral ve motivasyon seminerleri, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri, üniversite tanıtım gezileri, deneme sınavları ve sınav sonrasında açtığımız YKS Tercih Destek Merkezi ile üniversiteli olma yolunda büyük adımlar atıyor.

 

                Yeni eğitim öğretim sezonunda düzenleyeceğimiz deneme sınavları ile lise son sınıf öğrencileri ve üniversiteye hazırlanan mezun statüdeki gençlerimize kendilerini test etme ve eksiklerini görme fırsatı sunuyoruz. Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleşecek sınavlara, Beyoğlu’nda okuyan ya da ikamet eden lise son sınıf öğrencileri ile Beyoğlu ikametli mezun durumdaki gençlerimiz katılabilecek.

 

  • Okullarımızda eğitim gören lise son öğrencilerininilk sınavı 20 Aralık 2021 Pazartesi günü kendi okullarında ve ders saatlerinde düzenlenecek.
  • Beyoğlu’nda ikamet edip diğer ilçelerimizde okuyan öğrencilerimiz ile mezun statüde yer alan gençlerimizin ilk sınavı, 19 Aralık 2021 Pazar günüDilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilecek.

 

                Kendini denemek, eksiklerini görmek ve sınav çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olmak isteyen lise son sınıf öğrencilerimizi ve mezun durumdaki tüm gençlerimizi bekliyoruz. Başvuru formunu doldurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru için; https://lk.tc/mlURP