Yeteneğinle Gönüllü Ol!

Beyoğlu'ndan kilometrelerce uzakta ama tam da kalp hizamızda olan Kahramanmaraş'ta, Malatya'da, Adıyaman'da, Gaziantep'te ve Hatay'da; çocuklarımızla buluşup bu büyük afetin izlerini birlikte azaltalım mı ?

Daha iyi olmak için birbirimize ihtiyacımız var; sohbete, sanata, spora, gülmeye ve üretmeye. Büyük bir çemberin yürekli bir halkası da sen ol! Depremden direkt olarak etkilenen, maddi ve manevi kayıplarıyla baş etme çabasını canla başla sürdüren kardeşlerimize sarılmak için, iyilikten ve samimiyetten başka bir gücümüz daha var; karşılıklı besleyeceğimiz yeteneklerimiz.

"Yeteneğinle Gönüllü Ol" sloganıyla yola çıkıyoruz. Beyoğlu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün organizasyonu ve gençlerin değerli, anlamlı katılımıyla afet bölgesine gidiyor, farklı etkinlikler eşliğinde kardeşlerimizle buluşuyoruz. Evet, biz kardeşiz. Tüm farklarımız ve tüm benzerliklerimizle 80 milyon kardeş. 18-30 yaş arasındaysanız, buradan verdiğiniz desteğe bölgede vereceğiniz desteği eklemek için uygun şartlara sahipseniz, birlikte nice yaralar saracağız. Projemizde belirlemiş olduğumuz etkinlik alanları bunlar. Ancak eminiz sizin öneri ve katkılarınız bu projeye de yön verecektir. 

*Yüz Boyama

* Atölye Çalışmaları

*Spor Etkinlikleri

*Rekreasyon Çalışmaları

* Resim

*Müzik

*Origami

*İllüzyonist

*Palyaço

Eğer bu alanlardan birinde "ben de varım" diyorsanız akademibeyoglu@gmail.com 'a mail atarak tüm kişisel bilgilerinizi ve kısa bir kişisel tanıtım yazınızı eklemenizi rica ederiz. İlginizle şimdiden gurur duyuyoruz.