Yeni Medya Eğitimi

Yeni Medya teknolojinin gelişmesi ile birlikte geleneksel medyayı geride bırakan ve  iş yapım tekniklerimizi, alışkanlıklarımız da dahil olmak üzere bir çok şeyi değiştirmiştir. Farklı iletişim kanalları açarak bizleri sosyal paylaşım ağları ile tanıştırmış ve hayatımız içerisinde yer edinmiştir.

Beyoğlu Belediyesi ve Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Araştırma Merkezi İşbirliği ile Doçent Dr. Öğretim Üyesi Ülkü Gezer’in konuşmacı olarak yer alacağı  “Yeni Medya” eğitimine katılarak, Yeni Medyanın günümüzdeki iş dünyasında neden önemli olduğu, Yeni Medyayı doğru kullanmanın kişisel ve kurumsal iletişimdeki önemini, dijital ortamda giderek yaygınlaşan sosyal ağların incelenmesini, sosyal medya farkındalığı ve burdan profesyonel olarak faydalanma yollarını bu eğitimle daha yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

Yeni medya terimlerine yatkınlığınızı arttıracağınız, internet ortamında iletişim ağlarını daha etkin kullanmayı ve dijital kültürün stratejik hamlelerinin bilincinde olarak kendinizi geliştirebileceğiniz dopdolu bir program sizi bekliyor.

10 Mayıs 14.00 – 15.30  saatleri arasında Zoom programı üzerinden yapılacaktır.


Kayıt için;  https://bit.ly/3ejRLMJ