Pandemi Sürecinde Tasarım Pratiklerinin Yeniden Keşfi

Beyoğlu Belediyesi Haliç Üniversitesi işbirliği ile  online “Pandemi Sürecinde Tasarım Pratiklerinin Yeniden Keşfi” eğitimi başlıyor.

Covid-19 salgınıyla birlikte hayatımızda bir çok şey değişti. Günümüzün büyük kısmını evlerde geçiriyoruz. İşlerimizi ve derslerimizi evden yürütmek zorundayız, çalışan arkadaşlarımızla internet üzerinden iletişim kurarak kararlar alıp online derslerle eğitimler alıyoruz.
Boş geçirdiğimiz vakitlerde farklı hobiler, zamanı değerlendirme ve farklılık yaratma arayışına giriyoruz.  Biz de buradan yola çıkarak, sizlere yeteneklerinizi konuşturmak için güzel bir fırsat sunmak istedik.  

Haliç Üniversitesi Dr. Öğr. Üys. Zehra Doğan Sözüer’in vereceği “Pandemi Sürecinde Tasarım Pratiklerinin Yeniden Keşfi” eğitimiyle, çalışma ortamınızı kısıtlayan pandemi sürecinde, moda tasarım fikirlerinizi geliştirerek mevcut olan malzemenin baştan yeniden yapılanmasını sağlacak, alan ve imkanlara uyumlayacak, problem odaklı tasarım yaklaşımı ve dönüştürmeyi öğrenip, yeniden tasarlama uygulamalarını öğreneceksiniz. 

Tasarım merakı olan ve yeteneklerini keşfetmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Başvuru İçin Tıklayınız