Hobi Atölyesi Kayıtları Başladı!

Beyoğlu Belediyesi olarak kişisel gelişimi destekleyen atölyelerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Akademi Beyoğlu’nda açacağımız Hobi Atölyeleri ile kısa sürede, hayat boyu sürdürebileceğiniz yeni beceriler kazanabileceksiniz.

Beyoğlu Belediyesi’nin organize ettiği Hobi Atölyeleri için kayıtlar başladı. Hobi Atölyesi ile amacımız 18-30 yaş aralığında vatandaşlarımıza, ürün ve tasarım bilgisi vererek kısa süre içerisinde hobi edinmelerini sağlamaktır. Hobi Atölyemiz, bireyleri estetik beğeni ile donatma amacına hizmet etmektedir.  Beyoğlu Belediyesi Hobi Atölyeleri ile alacağınız eğitimlerde herkesin kısa sürede hobi edinmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Dairesel Dokuma ve Punch Nakışı eğitiminin tüm inceliklerini Tekstil ve Moda Tasarımcısı Dr. Merve İlbak TAHMAZ rehberliğinde öğrenebilirsiniz. Hobi Atölyemiz ile hayat boyu sürdürebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir beceri kazanarak renklerin ve dokuların dünyasında kendinizi bulabilirsiniz. Atölyede gerekli tüm malzemeler kursiyer tarafından temin edilecektir. Covid-19 salgını nedeni ile aldığımız önlemler kapsamında, Atölye alanlarımız belirli aralıklarla dezenfekte edilip gerekli hijyen kuralları ile hizmet verecektir. Bu kapsamda eğitimlerimiz kontenjan ile sınırlıdır.

Hobi Atölyelerimize katılmak için öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ön Kayıt İçin Tıklayınız