Heyecan Dolu 3x3 Basketbol Turnuvası Beyoğlu'nda Devam Ediyor


Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen unutulmaz 3x3 Basketbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor! 
Gençlerin enerjisi ve yetenekleriyle dolu bu muhteşem etkinlik, 19 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00'de Çıksalın Parkı Basketbol Sahası'nda gerçekleşecek.
Her biri birbirinden yetenekli takımların kıyasıya mücadele edeceği turnuvada, 3 ana oyuncu ve bir yedek oyuncudan oluşan ekipler, sahada büyük bir performans sergileyecek. Maçlar ya 10 dakika süreyle ya da 21 sayıya ulaşan takımın galibiyetiyle sonuçlanacak. Her anın heyecanını yaşayacağımız bu müsabakalarda, kazanan takım ya 21 sayıya ulaşan ya da 10 dakika sonunda skor üstünlüğü sağlayan olacak. Eğer maçlar eşitlikle sonuçlanırsa, uzatmaya gidilecek ve ilk 2 sayıyı atan takım zaferi kazanacak.
Katılımcıları unutulmaz bir deneyim ve harika bir ödül bekliyor! Turnuvada başarılı olan takımlara, Flyzone'de geçirecekleri eğlenceli bir gün hediye edilecek. Eğer siz de bu heyecana ortak olmak ve spor dolu bir gün geçirmek istiyorsanız, kayıt işlemlerinizi aşağıdaki bağlantıdan hemen gerçekleştirebilirsiniz.
Kayıt linki: https://l24.im/btsipZ