Fotoğrafçılık Eğitimi

 

Fotoğrafçılık, dünyaya bakış açınızı değiştirebileceğiniz hem hobi hem de meslek haline getirebileceğiniz en önemli sanatlardan biridir. Bu sanatı anlamlandırmak, detayları kavramak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız Akademi Beyoğlu’nda düzenlediğimiz Fotoğrafçılık Eğitimi tam size göre.

Yüz yüze gerçekleştirilecek eğitimlerimiz, fotoğraf sanatçısı ve protokol fotoğrafçısı eğitmen Timur Tahmaz tarafından verilecek. Öğrencilerimiz, katıldıkları eğitimde fotoğrafın tarihi, sahip olduğu değerler ve önemi ile derslerine başlayacak; dijital ve analog makineler, fotoğrafçılıkta kullanılan ekipmanlarla birlikte ISO, enstantane, diyafram gibi temel kavramları öğrenerek teorik derslerini sürdürecekler. Teorik derslerini tamamlayan gençler ile Beyoğlu’nun sokaklarında, tarihi, kültürel ve sanatsal mekanları başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli yerlerinde uygulama derslerini gerçekleştirecek ve fotoğrafçılığı yerinde öğrenecekler.

Eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz katılım belgesi almaya hak kazanacak. Bu eğitimin bir parçası olmak ve yeni bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız Akademi Beyoğlu’nda düzenleyeceğimiz eğitimlere sizleri de bekliyoruz. Başvuru yapmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Kayıt için; https://bit.ly/3dmYZO5