E-Ticaret Eğitimi

Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi İşbirliği ile online ‘’E-Ticaret’’ Eğitimi Kayıtlarımız Başladı! 

Akıllı Üretim Çağı ile birlikte dijitalleşme evrimi, hız kazanmadan devam ediyor. Teknolojinin hayatımızın her alanına girmesiyle, dijitalleşen dünyada buna uygun pazarlama anlayışını benimsemek büyük önem kazandı. Böylece E-Ticaret ustalık gerektiren alan olma yolunda ilerlemektedir.  

Eski usul pazarlama yöntemlerinde ulaşılabilecek kişi sayısı her zaman kısıtlı iken dijital ortamda yapacağınız pazarlama ile erişebileceğiniz kişi sayısında bir sınır yoktur. 

Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi İşbirliği ile E-Ticaret eğitimine katılarak E-ticaret Yazılımı ve Hazır Sistemler, E-ticaretin Hukuksal Boyutları, E- Ticaret Stratejileri ve diğer konularda alacağınız eğitimlerle  istihdam olanaklarınızı artırıp akıllı üretim çağını daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.  

İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim görevlisi Massoud Shahmanzari ile alacağınız eğitimle, dijital çağın getirdiği ticaret pazarlama uzmanlığının gerekliliklerini kavrayıp bu alanda uzman olma yolunda ilk adımlarınızı atabilirsiniz.  

Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında eğitimlerimiz online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılacaktır. 

Tarih: 23-24 Aralık 2020 
Saat: 19:00-20:00

Kayıt için; https://bit.ly/34fDo6G