Diksiyon, Spikerlik-Sunuculuk ve Fotoğrafçılık Dersleri

Akademi Beyoğlu’nda Diksiyon, Spikerlik-Sunuculuk ve Fotoğrafçılık Dersleri Başlıyor

Gençlerin kendilerini ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmeyi ve yetiştirmeyi ilke edinen Beyoğlu Belediyesinde Diksiyon, Spikerlik- Sunuculuk ve Fotoğrafçılık eğitimi başlıyor.

Spikerlik ve Sunuculuk Eğitimi, Diksiyon Eğitimi ve Fotoğrafçılık Dersi ile dopdolu bir eğitim programı gençleri bekliyor.

Akademi Beyoğlu’nda gerçekleşecek Fotoğrafçılık dersinde Fotoğraf Eğitmeni Timur Tahmaz’ın anlatımıyla katılımcılar; fotoğrafçılığın temel kurallarını, fotoğraf makinelerini, ekipmanları, analog ve dijital makinelerin çalışma prensipleri ile enstantane, diyafram ve ISO değerleri gibi kavramları öğrenecekler.
Çekim teknikleri ve kompozisyon kurallarının da anlatılacağı kapsamlı teorik eğitimin ardından katılımcılar, uygulamalı eğitimlere geçecekler.

DİKSİYON EĞİTİMİ

Uzman Eğitmen Onur Gürkan Yılmaz’ın vereceği diksiyon derslerinde katılımcılar Türkçe’yi doğru konuşmanın kurallarını, vurgu, tonlama ve durak kullanımı konusunda kendilerini geliştirerek hem özel hayatlarında hem de iş hayatında ikna edici ve etkili konuşmayı öğrenecek.

SPİKERLİK VE SUNUCULUK

Uzman Eğitmen Furkan Şıvgın’ın vereceği "Spikerlik ve Sunuculuk" eğitiminde katılımcılar, yayın öncesi hazırlık çalışmaları, spikerler ve sunucular için çalışma teknikleri, haber metni yazma ve uygulama dersleri ile alanda gelişme fırsatı bulacak.
Mikrofonu ve kamerayı etkin kullanmak isteyen, bu alanda kariyer yapmak ya da kişisel gelişimlerine destek olmak isteyen tüm gençleri bekliyoruz.

Kayıt için linke tıklayabilirsiniz. https://bit.ly/3p4alLE