Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Beyoğlu Belediyesi ve Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Araştırma Merkezi İşbirliği ile Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi Kayıtlarımız Başladı!
Akıllı Üretim Çağı ile birlikte dijitalleşme evrimi, hız kazanmadan devam ediyor. Teknolojinin hayatımızın her alanına girmesiyle, dijitalleşen dünyada buna uygun pazarlama anlayışını benimsemek büyük önem kazandı. Böylece Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamcılığı  ustalık gerektiren alanlar olma yolunda ilerlemektedir. Eski usul pazarlama yöntemlerinde ulaşılabilecek kişi sayısı her zaman kısıtlı iken dijital ortamda yapacağınız pazarlama ile erişebileceğiniz kişi sayısında bir sınır yoktur.
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamcılığı eğitimine katılarak istihdam olanaklarınızı artırıp akıllı üretim çağını daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Haliç Üniversitesi Öğretim görevlisi Mehmet Lüleci ile alacağınız eğitimle, dijital çağın getirdiği ticaret pazarlama uzmanlığının gerekliliklerini kavrayıp bu alanda uzman olma yolunda ilk adımlarınızı atabilirsiniz. 

Kayıt için: https://bit.ly/3ta2kWK