Beyoğlu Dil Akademisi Açılıyor!

Beyoğlu Belediyesi’nin organize ettiği 18-30 yaş aralığında üniversite öğrencileri ve mezunlarına yönelik Beyoğlu Dil Akademisi açılıyor.

Beyoğlu Belediyesi, Akademi Beyoğlu’nda açtığı yabancı dil kursları ile gençleri geleceğe hazırlıyor. Uluslararası iletişimin kaçınılmaz hale gelmesiyle birlikte ticaretten ekonomiye, sosyal ilişkilerden kültürel ilişkilere kadar her alanda yabancı dil bilen bireylere olan ihtiyaç arttı. Bu bilinçle Akademi Beyoğlu’nda dünyada en çok konuşulan Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Yabancılar için Türkçe, Korece, İngilizce Konuşma Kulübü ve Rusça dil eğitimlerini alanında uzman eğitmenlerden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Beyoğlu Dil Akademisi ile 18-30 yaş aralığındaki gençlerimizin yabancı dil öğrenmesine ve kendisini geliştirmesine olanak sağlayarak hem teorik hem de pratik dersler almalarına imkan sağlıyoruz. Covid-19 salgını nedeniyle aldığımız önlemler kapsamında eğitimlerimiz kontenjan ile sınırlı olup, öğrenci alımlarımız sınav ile olacaktır. Eğitimin yapılacağı alana maskesiz giriş yapılamayacak. Girişte ateş ölçümü uygun aralıkta olmayan öğrenciler, alana giriş yapamayacaktır.

Kurslarımıza katılmak için öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ön Kayıt İçin Tıklayınız