Beyoğlu Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile Kariyer Kursu Kayıtları Başladı!

Günümüzde hızla değişen iş koşullarına ve kurallarına ayak uydurmak oldukça zor. Bu süreci baştan çizebilmek için yapmanız gereken ilk şey geleceğinizle ilgili bir kariyer planı hazırlamak. Yapacağınız kariyer planı, istediğiniz hedefe ulaşmanızı kolaylaştıracak bir haritadır. Kariyer planlamanın birçok aşaması bulunmaktadır ve kişilerin bu aşamaları sabır ve özenle uygulaması durumunda başarıya ulaşmaları söz konudur.

Beyoğlu Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile;  Kariyer Hedefi Oluşturma, Meslek Seçimi, Etkili Özgeçmiş Hazırlama,  Hobiler – İmaj Yönetimi,  Beden Dili,  Mülakat Teknikleri gibi birbirinden farklı branşlarda eğitimlerin yer aldığı, geleceğinize yön verirken faydalanabileceğiniz Kariyer Kursu kayıtlarımız başladı. Planlanan eğitimlerimiz Covid-19 salgını nedeni ile aldığımız önlemler kapsamında yapılacaktır. Bu kapsamda eğitimimizi kontenjanla sınırladık. Eğitimin yapılacağı alana maskesiz giriş yapılamayacak. Girişte ateş ölçümü uygun aralıkta olmayan öğrenciler, alana giriş yapamayacaktır.

Kurslarımıza katılmak için öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru İçin Tıklayınız