Akademi Beyoğlu’nda ‘’Online Akademi’’ Başlıyor

Gençlerin kendilerini ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmeyi ve yetiştirmeyi ilke edinen Beyoğlu Belediyesi’nde ‘’Online Akademi’’ başlıyor.

Video konferans uygulaması ‘’Zoom’’ üzerinden başlayacak  ‘’Online Akademi’’  içerisinde  ’Diksiyon Eğitimi’’, “Spikerlik ve Sunuculuk Eğitimi” ve “Fotoğraf Atölyesi”  ile dopdolu bir eğitim programı gençleri bekliyor.   

Online Akademi’nin ilk dersi 3 Aralık’ta başlayacak Fotoğraf Akademisi…  

Fotoğraf Eğitmeni Timur Tahmaz’ın vereceği eğitimlerde, katılımcılar; fotoğrafçılığın temel kuralları, fotoğraf makineleri ve ekipmanları, analog ve dijital makinelerin çalışma prensibi, Estantane, Diyafram, ISO değerlerini öğrenecekler.

Çekim teknikleri ve Kompozisyon kurallarının da anlatılacağı kapsamlı teorik eğitimin ardından, katılımcılar pratik uygulama eğitimlerine geçecekler.
Uygulama eğitimleri Timur Tahmaz’ın eşliğinde Beyoğlu’nun tarihi ve kültürel mekanlarında yapılacak. 

DİKSİYON EĞİTİMİ 

7 Aralık’ta başlayacak ve uzman eğitmenimiz Onur Gürkan Yılmaz’ın vereceği Diksiyon Eğitiminde katılımcılar; Türkçe’yi doğru konuşmanın kurallarını, vurgu, tonlama ve durak kullanımını konusunda kendilerini geliştirerek hem özel hayatında hem de iş hayatında ikna edici ve etkili konuşmayı öğrenecek.

SPİKERLİK VE SUNUCULUK 

“Spikerlik ve Sunuculuk’’ eğitimi 8 Aralık’ta başlıyor.  Uzman eğitmenimiz Furkan Şıvgın’ın vereceği eğitimde katılımcılar;  yayın öncesi hazırlık çalışmaları, spikerler ve sunucular için çalışma teknikleri, haber metni yazma ve uygulama dersleri ile alanda gelişme fırsatı bulacak.

Mikrofonu ve kamerayı etkin kullanmak isteyen, bu alanda kariyer yapmak ya da kişisel gelişimlerine destek olmak isteyen tüm gençleri bekliyoruz.


Eğitim için ihtiyacınız olan şeyler:

1. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
2. Aktif internet bağlantısı

Kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi için;
http://kursiyer.beyoglu.bel.tr/Login.aspx adresinden başvurularınızı yapabilirisiniz.

Başvuru İçin Tıklayınız