Akademi Beyoğlu’nda Eğitimler Başlıyor

 
Gençlerin kendilerini ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmeyi ve yetiştirmeyi ilke edinen Beyoğlu Belediyesi Akademi Beyoğlu’nda eğitimler başlıyor. 
Akademi Müzik  
Beyoğlu’nda müziğe ilgi gençlerimizin fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişmelerine, eğitimde kullanılabilecek en güçlü araç olan müziğin olumlu etkileriyle katkıda bulunmak için gerçekleştireceğimiz Akademi Müzik Eğitiminde; 
Piyano, Keman, Gitar, Bağlama, Klarnet, Ritim, Perküsyon, Şan, Solfej, Ud, Nazariyat, Nota, Yan Flüt, Ney alanında gerçekleşecek kurslar konservatuar mezunu eğitmenler tarafından verilecek. 
Akademi Medya 
Medya sektörüne ilgi duyan gençlerimizin, gelişimlerine katkı sağlamak ve medyanın tüm yönlerini deneyimli eğitmenler ile öğrenmesini sağlamak amacıyla gerçekleştireceğimiz Akademi Medya Eğitiminde gençlerimiz; 
Belgesel Yapımı, TV Programcılığı, Radyo Programcılığı, Haberleri Okuma, Hitabet, Grafik Tasarım, Film Müziği, Diksiyon, Spikerlik- Sunuculuk ve Fotoğrafçılığın bütün detaylarını A’dan Z’ye öğrenecekler. 
Dil Akademisi 
Beyoğlu Belediyesi, Akademi Beyoğlu’nda açtığı yabancı dil kursları ile gençleri geleceğe hazırlıyor. Uluslararası iletişimin kaçınılmaz hale gelmesiyle birlikte ticaretten ekonomiye, sosyal ilişkilerden kültürel ilişkilere kadar her alanda yabancı dil bilen bireylere olan ihtiyaç arttı. Bu bilinçle Akademi Beyoğlu’nda dünyada en çok konuşulan Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Korece, İbranice, Rusça dil eğitimlerini alanında uzman eğitmenler tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.
Kayıt için aşağıdaki linke tıklayıp kurs merkezini ''Akademi Beyoğlu'' olarak seçip istediğiniz eğitime katılabilirsiniz.