2023 YKS TERCİH MERKEZİ AÇILIYOR

Beyoğlu gençleri, her yıl olduğu gibi üniversite sınavına bu yıl da Akademi Beyoğlu’nda hazırlandılar. Düzenlediğimiz Üniversite Hazırlık Kursu ile yüzden fazla genç, seçtikleri sayısal, sözel ya da eşit ağırlık alanlarında eğitimlerini tamamladı. Eğitim sürecinde tüm öğrencilerimiz için moral, motivasyon, bilgilendirme ve kariyer seminerleri yapılırken Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik servisimizde klinik psikoloğumuz ile bireysel görüşmeler gerçekleştirdiler.
Sınava hazırlık sürecinde gençlere yardımcı olacak tüm olanakları sunarken sınav sonrasında da onları yalnız bırakmıyoruz. Geleceklerine şekil verirken kendileri için en doğru seçimi yapabilmeleri amacıyla İstanbul Ticaret Üniversitesi ile iş birliği yaparak YKS Tercih Destek Merkezi’ni bu yıl da hizmete açıyoruz. 21 Temmuz - 08 Ağustos tarihleri 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyette olacak Tercih Destek Merkezi, Akademi Beyoğlu Kasımpaşa’da öğrencilerini bekleyecek.
Kariyeriniz ve gelecekteki hayalleriniz için atacağınız en büyük adımda yanınızdayız ve sizleri Akademi Beyoğlu Kasımpaşaya bekliyoruz.

Başvuru için: http://kursiyer.beyoglu.bel.tr/EtkinlikTercihleri.aspx?etkinlikid=17540